طراحی وب سایت

در این شرایط تیم پشتیبانی به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاعات را بازیابی و مسیر نفوذ را مسدود کنید.

پیشنهاد می شود وب سایت هایی که طراحی می گردد به صورت داینامیک باشد تا کلیه محتوای سایت توسط صاحب کسب و کار قابل مدیریت باشد و برای تغییرات محتوایی نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی سایت نباشد.

نکته‌ای که باید به خاطربسپارید این است که از وقتی سو استفاده اسپمرها از این الگوریتم بر گوگل واضح شد، گوگل بیشتر حواسش را به سایت‌هایی که از تطبیق نام دامنه استفاده می‌کنند جمع کرده است.

پیش از هر اقدامی یک جلسه با مدیران برند تنظیم کنید و هرچه می‌توانید درباره برند و مجموعه اطلاعات بگیرید. سپس با استفاده از اطلاعات دریافتی‌تان رنگ‌های اصلی سایت را انتخاب کنید.

بهتر است این تیک را تا زمانی که واقعا نیاز نشده است غیر فعال نگه دارید.

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا کلیک کنید در گوشی ، تبلت ، ادامه مطلب کامپیوتر و…

در همین ابتدای کار با وردپرس از منوی اصلی پیشخوان، گزینه‌ی تنظیمات را انتخاب کنید. بسیاری از تنظیمات این صفحه وابسته به سلیقه شخصی شما یا برنامه‌‌ای که برای سایت تان دارد است.

کد تایید را وارد کنید کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید ورود با رمز عبور

واقعیت این است که تا زمانی که طراحی سایت فروشگاهی شما تکمیل نشود و اصطلاحا سایت بالا نیاید اینجا و بازدید کننده دریافت نکند نمی توان تخمین درستی در مورد موفقیت یک وب سایت داشت.

اگر می خواهید طراحی وبسایت را با وردپرس (رایج ترین و ساده ترین متد موجود) به صورت اصولی یاد بگیرید بسته آموزشی زیر که بهترین ها در ایران هستند را تهیه نمایید:

مثلا تنظیمات ابعاد تصاویری که روی سایت قرار می‌دهید به خودتان بستگی دارد. در این بخش ما به تنظیمات اولیه‌ای می‌پردازیم که در ابتدای طراحی سایت کار نیاز است انجام شوند.

بلوک متن: مطالبی که قصد دارید در برگه به مخاطب انتقال اینجا بدهید.

نوشته‌های طولانی برای طراحی برگه نخست مناسب نیستند. این نکته را در آموزش طراحی سایت با وردپرس به خاطر داشته باشید که صفحه نخست مثل سالن پذیرایی خانه‌ی شماست.

)، امکاناتش (مثلا پنل پیامکی، سایت دو زبانه و…) و اون شرکت یا شخصی که باهاش صحبت میکنی داره. ✅

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “طراحی وب سایت”

Leave a Reply

Gravatar